ABUS kotúčový zámok 305 green

Akcia -10%

Značka: ABUS / Produkty od ABUS

Pôvodná cena: 30,00 

Akčná cena s DPH: 27,00 

Cena bez DPH: 22,31 

Potřebuješ poradit?
Přeměříme s tebou velikosti a uděláme cenu na míru.

Volej každý den od 9 - 21h

Zámok na kotúčovú brzdu

- 5 mm hrubý strmeň z tvrdenej ocele

- automatické uzamykanie bez kľúča

- 2 kľúče

- púzdro na zámok

- hmotnosť 461 g

Môžeme Vám poradiť?

Pokiaľ ste nenašli všetky informácie v popise produktu, neváhajte nás kontaktovať. Radi Vám pomôžeme s výberom.

logo

ABUS, firma založená už v roku 1924, je najväčšou nemeckej spoločnosti zaoberajúcej sa výrobou mechannického zabezpečenia. V súčasnej dobe zaujíma ABUS vedúcu pozíciu vo všetkých oblastiach svetového trhu. Komplexný výrobný program zahŕňa produkciu visiacich zámkov, petlíc, cylindrických vložiek, prídavných dverových a okenných zámkov, cyklo a moto zámkov. Výroba všetkých produktov podlieha príslušným evropsým normám. Výrobné postupy patrí medzi tie najmodernejšie v dnešnom priemysle. Počas samotnej výroby sa vykonávajú náhodné testy, ktoré zaručujú vysokú kvalitu všetkých produktov. Firma ABUS pri vývoji svojich výrobkov spolupracuje s nemeckou kriminálnou políciou. Zabezpečenie ABUS uznávajú významné poisťovne v združení VdS.

Rozvoj firmy

Základy firmy ABUS sa viažu k "dielni na dvore" vo Volmarsteinu.
Už roku 1929 mala firma Abus 300 zamestnancov a rozrastanie pokračovalo, preto sa firma musela presťahovať do väčších priestorov, do plnohodnotného výrobného závodu.

V roku 1934 firma začala vyrábať reťazové zámky na bicykle, v tridsiatych rokoch to bol elegantný doplnok cyklistov.

Po vojne, roku 1948 si firma Abus prešla inovácií. Uviedla na trh prvý okrúhly visiaci zámok.

1971 s rozvojom motorizmu začali ľudia riešiť zamykanie svojich motoriek, preto Abus prišiel so zámkom v tvare "U", ktorý chránil všetky cyklistov a motorkárov na cestách.

1974-1980 Abus sa zameriava na ochranu domácnosti a začína vyrábať prvé prídavné zámky na okná a dvere.

1993-2003 firma začala rozvíjať svoje aktivity a rozšírila produkty aj o prilby a tašky na kolesá. V roku 2001 otvárajú "Security Center ABUS", zameranej na alarmy a kamery, v roku 2003 potom centrum pre kľúčové systémy "ABUS Pfaffenhein".

2004-2014 doba ide do predu, takže Abus vyvíja elektronické zabezpečovacie systémy, bezdrôtové technológie, prepojenie s mobilnými aplikáciami, ale aj materiály a technológie ako napríklad "ABUS Titalium TM", alebo materiály šetrné k prostrediu "ABUS Ecolution".

Dnes je firma ABUS držiteľom prestížnych ocenení za novinky v zabezpečení, inovátor v oblasti zabezpečenia domácnosti, bicyklov a motoriek.

Z rovnakej kategórie

Novinky na e-mail

Chcete dostávať aktuálne informácie o zľavách, akciach a výhodach na Váš e-mail? Stačí len vyplniť svoj e-mail.

Kontakty

Telefon: +420 725 917 903
E-mail: eshop@bonmoto.sk

Otváracia doba
Po-Pá: 9:00 - 19:00
So: 8:00 - 16:00

Aby sme Vám mohli web lepšie prispôsobiť, ukladáme súbory cookies. Používaním webu s tým súhlasíte. Potrebujem viac informácií.
`