BELRAY chladiaca kvapalina MOTO CHILL RACING COOLANT

Značka: BELRAY / Produkty od BELRAY

Cena s DPH: 13,70 

Cena bez DPH: 11,32 

Vyberte veľkosť

Potřebuješ poradit?
Přeměříme s tebou velikosti a uděláme cenu na míru.

Volejte každý den od 9 - 21h

Nech nám zprávu a ozveme se

Chladiaca kvapalina pre motocyklové motory, vhodná aj pre najnáročnejšie závodné podmienky.

Neriediť, je pripravené na použitie.

Bod mrznutia zmesi je -33 ° C.

Vhodné pre značky: APRILIA, ATV ARCTIC CAT, ATV BOMBARDIER, ATV CFMOTO, ATV HONDA, ATV KAWASAKI, ATV KYMCO, ATV POLARIS, ATV SUZUKI, ATV TGB / winking, ATV YAMAHA, BENELLI, BETA, BMW, CAGIVA, DUCATI, GAS GAS, GILERA, HONDA, HUSABERG, HUSQVARNA, KAWASAKI, KTM, KYMCO, PIAGGIO / VESPA, Rieju, SUZUKI, TRIUMPH, YAMAHA.

Vyhľadávač Bel-Ray pre Váš motocykel: http://www.belray.com/lubricant_advisor

Môžeme Vám poradiť?

Pokiaľ ste nenašli všetky informácie v popise produktu, neváhajte nás kontaktovať. Radi Vám pomôžeme s výberom.

Bel-Ray oleje a mazivá

História spoločnosti

Produkty Bel-Ray prekazujú už viac ako 60 rokov svoju hodnotu tým, že nastavujú laťku kvality a výkonnosti. Priemyslová, banícka a "Powersport" výrobná divízia vyvíjajú prostredníctvom špičkových technológií oleje a mazivá Bel-Ray s cieľom maximálnej ochrany výrobkov a zaujímavého ekonomického efektu pre aplikácie v leteckom, automobilovom, energetickom, potravinárskom, námorníckom, vojenskom, motocyklovom, OEM, strojárenskom, textilnom a ďalších odvetviach priemyslu.

Mazivá Bel-Ray slúžili na ponorkách, cestovali na Mesiac, zažívali mrazivé arktické zimy, vzdorovali púštnemu prachu a teplu či závodili v motoristických šampionátoch. Vyrábajú sa v USA v súkromnej rodinnej spoločnosti v Farmindale, New Jersey. Od skromných začiatkov v garáži rodičov zakladateľov sa Bel-Ray vyvinul na spoločnosť s celosvetovou pôsobnosťou a distribúciou svojich výrobkov od Ázie cez Afriku, Ameriku, Európu a Austráliu, dokonca až na dodávky do Antarktídy.

Odborné znalosti a skúsenosti ľudí z Bel Ray a inovatívne technológie sú súčasťou každého výrobku Bel-Ray, vývojom kvalitných produktov pre špeciálne aplikácie počínajúc, cez konkurencieschopné ceny až po výnimočný zákaznícky servis. Bel-Ray je tak úplne pripravený dodávať "Total Performance Lubricants", teda mazivá najvyššej kvality a výkonnosti.

Od roku 1946 Bel Ray pomáha zákazníkom získať maximálne výkony z ich strojov a zariadení. Mazivá Bel-Ray pracujú v peciach pri teplotách v rádoch 1000°C, na vysokorýchlostných výrobných linkách, sto a viac-tonových baníckych rýpadlách a tiež vo Vašich obľúbených motocykloch a štvorkolkách, teda v tých celosvetovo najnáročnejších aplikáciách.

Z rovnakej kategórie

Novinky na e-mail

Chcete dostávať aktuálne informácie o zľavách, akciach a výhodach na Váš e-mail? Stačí len vyplniť svoj e-mail.

Kontakty

Telefon: +420 725 917 903
E-mail: eshop@bonmoto.sk

Otváracia doba
Po-Pá: 9:00 - 19:00
So: 8:00 - 16:00

Aby sme Vám mohli web lepšie prispôsobiť, ukladáme súbory cookies. Používaním webu s tým súhlasíte. Potrebujem viac informácií.
`