BELRAY motorový olej EXP Synthetic Ester Blend 4T 10W30 1L

Výpredaj

Značka: BELRAY / Produkty od BELRAY

Cena s DPH: 11,00 

Cena bez DPH: 9,09 

Potřebuješ poradit?
Přeměříme s tebou velikosti a uděláme cenu na míru.

Volej každý den od 9 - 21h
+420 601 346 518

BELRAY motorový olej EXP Synthetic Ester Blend 4T 10W-30
Syntetický olej pre štvortaktné motory motocyklov, vhodný pre vzduchom i kvapalinou chladené motory. Motorový olej, ktorý spája to najlepšie z kvalitného syntetického oleja s vybranými minerálnymi olejmi zaisťujúce najvyšší stupeň ochrany pre všetky 4-taktné motocykle.
Vhodné pre značky: APRILIA, BMW, CAGIVA, DUCATI, GAS GAS, HONDA, KAWASAKI, KTM, KYMCO, MOTO GUZZI, PIAGGIO / VESPA, Rieju, SUZUKI, TRIUMPH, YAMAHA

  • čistí usadeniny
  • minimalizuje trenie pre maximálny výkon
  • efektívnejšie radenie prevodových stupňov a prevádzku spojky
  • dlhšia životnosť ložísk

 

Vyhľadávač Bel-Ray pre Váš motocykel: http://www.belray.com/lubricant_advisor

Môžeme Vám poradiť?

Pokiaľ ste nenašli všetky informácie v popise produktu, neváhajte nás kontaktovať. Radi Vám pomôžeme s výberom.

Bel-Ray oleje a mazivá

História spoločnosti

Produkty Bel-Ray prekazujú už viac ako 60 rokov svoju hodnotu tým, že nastavujú laťku kvality a výkonnosti. Priemyslová, banícka a "Powersport" výrobná divízia vyvíjajú prostredníctvom špičkových technológií oleje a mazivá Bel-Ray s cieľom maximálnej ochrany výrobkov a zaujímavého ekonomického efektu pre aplikácie v leteckom, automobilovom, energetickom, potravinárskom, námorníckom, vojenskom, motocyklovom, OEM, strojárenskom, textilnom a ďalších odvetviach priemyslu.

Mazivá Bel-Ray slúžili na ponorkách, cestovali na Mesiac, zažívali mrazivé arktické zimy, vzdorovali púštnemu prachu a teplu či závodili v motoristických šampionátoch. Vyrábajú sa v USA v súkromnej rodinnej spoločnosti v Farmindale, New Jersey. Od skromných začiatkov v garáži rodičov zakladateľov sa Bel-Ray vyvinul na spoločnosť s celosvetovou pôsobnosťou a distribúciou svojich výrobkov od Ázie cez Afriku, Ameriku, Európu a Austráliu, dokonca až na dodávky do Antarktídy.

Odborné znalosti a skúsenosti ľudí z Bel Ray a inovatívne technológie sú súčasťou každého výrobku Bel-Ray, vývojom kvalitných produktov pre špeciálne aplikácie počínajúc, cez konkurencieschopné ceny až po výnimočný zákaznícky servis. Bel-Ray je tak úplne pripravený dodávať "Total Performance Lubricants", teda mazivá najvyššej kvality a výkonnosti.

Od roku 1946 Bel Ray pomáha zákazníkom získať maximálne výkony z ich strojov a zariadení. Mazivá Bel-Ray pracujú v peciach pri teplotách v rádoch 1000°C, na vysokorýchlostných výrobných linkách, sto a viac-tonových baníckych rýpadlách a tiež vo Vašich obľúbených motocykloch a štvorkolkách, teda v tých celosvetovo najnáročnejších aplikáciách.

Z rovnakej kategórie

Novinky na e-mail

Chcete dostávať aktuálne informácie o zľavách, akciach a výhodach na Váš e-mail? Stačí len vyplniť svoj e-mail.

Kontakty

Telefon: +420 725 917 903
E-mail: eshop@bonmoto.sk

Otváracia doba
Po-Pá: 9:00 - 19:00
So: 8:00 - 16:00

Aby sme Vám mohli web lepšie prispôsobiť, ukladáme súbory cookies. Používaním webu s tým súhlasíte. Potrebujem viac informácií.
`