KAWASAKI čiapka SBK 66 black

Výpredaj

Značka: Kawasaki / Produkty od Kawasaki

Cena s DPH: 0,00 

Cena bez DPH: 0,00 

Čiapka Tom SYKES # 66

  • tímové logá na čele a zátylku
  • závodné číslo # 66 na jednej strane, logo Ninja na druhej
  • materiál: 100% Acrylic

Môžeme Vám poradiť?

Pokiaľ ste nenašli všetky informácie v popise produktu, neváhajte nás kontaktovať. Radi Vám pomôžeme s výberom.

kawasaki logo

"Poskytné jazdcovi dokonale ovládateľný výkonný motocykel s jedinečnou individualitou a vyspelými technológiami a užiť si tak radosť z jazdy, to je presne náš cieľ."

Už od roku 1950, kedy Kawasaki predstavila prvý motocyklový motor, vývojové oddelenie Kawasaki kládlo dôraz na vývoj a inováciu motorov aj podvozku. Aj vďaka tomu sú dnešné modely vybavené najmodernejšou technológiou, ktorá ťaží z dlhoročného vývoja. 

Divízia motorov a motocyklov je samostatnou časťou koncernu Kawasaki Heavy Industries, Ltd., ktorá ponúka svoje produkty priamo zákazníkom.

Táto divízia vyrába celú škálu produktov, vrátane motocyklov, štvorkoliek ATV, rekreačných a pracovných štvorkoliek UTV, vodných skútrov JET SKI a malých benzínových motorov. 

V roku 1963 sa firmy Kawasaki a Meguro zlúčili, aby vznikla Kawasaki Motocycle Co., Ltd.

Kawasaki od svojho debutu v roku 1953 predstavila niekoľko historicky výnimočných motocyklov, ako boli dvojtaktný "H1", štvortaktný "Z1", "GPZ750 Turbo", "ZXR750". Tieto motocykly boli dôležitým milníkom v histórií motocyklov a vďaka svojej technológií a know how boli o krok pred konkurenciou.

Divízia motocyklov priebežne rozširuje radu svojich produktov podľa potrieb zákazníkov a pokračuje v budovaní svojho mnohoročného renomé.

kawasaki

Z rovnakej kategórie

Novinky na e-mail

Chcete dostávať aktuálne informácie o zľavách, akciach a výhodach na Váš e-mail? Stačí len vyplniť svoj e-mail.

Kontakty

Telefon: +421 949 547 650
E-mail: eshop@bonmoto.sk

Otváracia doba
Po-Pá: 9:00 - 19:00
So: 9:00 - 14:00

Aby sme Vám mohli web lepšie prispôsobiť, ukladáme súbory cookies. Používaním webu s tým súhlasíte. Potrebujem viac informácií.