MOTUL darčekový balíček COMPLETE

Akcia -15%

Značka: MOTUL / Produkty od MOTUL

Pôvodná cena: 37,00 

Akčná cena s DPH: 31,50 

Cena bez DPH: 26,03 

Vyberte veľkosť

Darčekový balíček pre každého motorkára.

Balíček obsahuje:

Ďalej zadarmo obdržíte:

  • Samolepky Bonmoto
  • Pero Bonmoto
  • Darčekovú tašku MOTUL

Môžeme Vám poradiť?

Pokiaľ ste nenašli všetky informácie v popise produktu, neváhajte nás kontaktovať. Radi Vám pomôžeme s výberom.

motul

Výrobná kultúra firmy Motul, hlboko zakorenená vo svojej histórií neustálym hľadaním stále novších a inovatívnych, efektívnych a výkonnejších mazív, prirodzeným spôsobom viedla spoločnosť k prijatiu princípov systému riadenia kvality.

Zbudovaná organizácia umožňuje plniť očakávania klientov a dokonca ich aj predvídať prijatím štrukturovaného a pragmatického prístupu, na základe ktorého dosahuje maximálnu účinnosť pri plnení požiadavkov medzinárodne uznávaných merítok kvality. Firma Motul je certifikovaná podľa noriem ISO 9001:2008, ISO 14001:2004 a TS16949:2009.

Už po mnohé roky zákazníci oceňujú vysokú kvalitu a mimoriadnu výkonnosť produktov firmy Motul. Tento úspech je založený na ich dokonalom zložení, vývoji a tiež na výrobných procesoch. 

Laboratórie a výrobný podnik sú neustále udržované na vysokej úrovni či dokonca zlepšované nielen vďaka veľkým investíciám, ale produkty firmy Motul tiež prechádzajú prísnou kontrolou v každej etape ich životného cyklu, od chvíle vytvorenia ich zloženia aj v priebehu všetkých fáz výroby.

Produkty sú preto kontrolované v priebehu zostavovania ich zloženia, miešania a balenia a zároveň sú vo všetkých fázach ich šírenia (pri skladovaní, distribúcií, na predajných miestach) odoberané vzorky, ktoré sú následne analyzované.

Firma uchováva tisíce vzorkov referenčných produktov, aby bolo možné priebežne sledovať zmeny ich kvality a zodpovedať príadne budúce dotazy.

Táto kontrola zaisťuje skvelú kvalitu produktov a pomáha neustále zlepšovať procesy a zloženie. 
Zároveň predstavuje metódu, pomocou ktorej je možné zohľadniť obmedzenie trhu, ako napríklad nové správanie či potreby zo strany užívateľov.

motul

Podobné produkty

Novinky na e-mail

Chcete dostávať aktuálne informácie o zľavách, akciach a výhodach na Váš e-mail? Stačí len vyplniť svoj e-mail.

Kontakty

Telefon: +421 949 547 650
E-mail: eshop@bonmoto.sk

Otváracia doba
Po-Pá: 9:00 - 19:00
So: 8:00 - 16:00

Aby sme Vám mohli web lepšie prispôsobiť, ukladáme súbory cookies. Používaním webu s tým súhlasíte. Potrebujem viac informácií.