RAPIDE prací přípravek TECH WASH Textil 300ml

Značka: Rapide / Produkty od Rapide

Cena s DPH: 10,30 

Cena bez DPH: 8,51 

Vyberte veľkosť

300ml skladom

Potřebuješ poradit?
Přeměříme s tebou velikosti a uděláme cenu na míru.

Volejte každý den od 9 - 21h

Nech nám zprávu a ozveme se

Popis výrobku:

Rapide Tech Wash je jemný prací prostriedok najvyššej kvality určený najmä pre udržanie špecifických vlastností vysoko kvalitných priedušných a súčasne nepremokavých odevov. Rapide Tech Wash je určený nielen pre pranie membránových odevov, ale pre všetky funkčné materiály pre bežné nosenie a šport. Správna starostlivosť o vaše funkčné oblečenie udrží a predĺži špecifické vlastnosti tohto oblečenia.

Návod na použitie:

Dôkladne pretrepte obsah balenia pred použitím. Vyčistite dávkovacie priehradku práčky od zvyškov pracích prostriedkov. Vložte oblečenie do automatickej práčky a 40 ml prípravku Tech Wash do dávkovacej priehradky pre pracie prostriedky. Spustite 40 C alebo 30 C hlavný prací program. Pred spustením prekontrolujte inštrukcie pre pranie na štítku odevu. Spustite dôkladný plákacie program. V prípade škvŕn na odeve naneste na škvrny koncentrovaný Tech Wash pred hlavným praním. Prípravok Tech Wash možno použiť aj pre ručné pranie: 20 ml na približne 10l vody. Namočte oblečenie rovnomerne a dôkladne vyplákajte. Použite sušičku bielizne na nízku teplotu alebo nechajte voľne uschnúť. Prekontrolujte opäť inštrukcie pre pranie na štítku odevu pred použitím sušičky bielizne. Nežmýkajte ručne krútivým pohybom! Neodstreďujte, nechajte voľne odkvapkať!

Tip: Zviažte dlhé rukávy alebo nohavice pre zamedzenie obrátenie odevu naruby. Zapnite zipsy vrátane suchých zipsov.

Povrchovo aktívne látky v prípravku Tech Wash plne vyhovujú kritériám bio-odbúravaniu. (Regulácia detergentov EC No 648/2004). Neobsahuje alkalické látky ani bielidlá. Udržujte mimo dosahu detí.

Môžeme Vám poradiť?

Pokiaľ ste nenašli všetky informácie v popise produktu, neváhajte nás kontaktovať. Radi Vám pomôžeme s výberom.

Počiatky nizozemskej firmy Rapide BV siahajú do roku 1897 a je to teda už viac než 120 rokov čo vyrába prípravky na starostlivosť o kožené výrobky a prípravky na starostlivosť o kone. V oblasti jazdeckého športu je meno Rapide veľmi známou a zavedenou značkou. Výrobný program spoločnosti sa sústavne inovuje a rozširuje, takže výrobky firmy Rapide BV majú dnes využitie aj v ostatných oblastiach športu, voľného času, domácnosti aj výroby.

Rapide BV reaguje na potreby trhu vo všetkých oblastiach svojho výrobného programu, ktorý je zameraný na prostriedky na starostlivosť o klasické prírodné materiály a nové funkčné materiály, ktoré potrebujú špeciálnu a kvalitnú starostlivosť, a na prostriedky na starostlivosť o koňa, výživu a pamlsky pre kone. Odlišuje sa hlavne vysokou kvalitou a vhodným balením, ktoré sa stalo obľúbené a známe po celom svete. Spoločnosť rovnako garantuje, že kvalita produktov je pod neustálou kontrolou a podlieha pravidelnému testovaniu.

Z rovnakej kategórie

Novinky na e-mail

Chcete dostávať aktuálne informácie o zľavách, akciach a výhodach na Váš e-mail? Stačí len vyplniť svoj e-mail.

Kontakty

Telefon: +420 725 917 903
E-mail: eshop@bonmoto.sk

Otváracia doba
Po-Pá: 9:00 - 19:00
So: 8:00 - 16:00

Aby sme Vám mohli web lepšie prispôsobiť, ukladáme súbory cookies. Používaním webu s tým súhlasíte. Potrebujem viac informácií.
`