SIDI topánky CROSSFIRE 2 SRS black / white

Akcia -10%

Značka: Sidi / Produkty od Sidi

Pôvodná cena: 460,80 

Akčná cena s DPH: 414,70 

Cena bez DPH: 342,73 

Vyberte veľkosť

40 na objednanie
41 skladom
42 na objednanie
43 skladom
44 na objednanie
45 na objednanie
46 na objednanie
47 na objednanie
48 na objednanie

Potřebuješ poradit?
Přeměříme s tebou velikosti a uděláme cenu na míru.

Volejte každý den od 9 - 21h

Nech nám zprávu a ozveme se

Crossfire 2 SRS black/white

Špičkové MX topánky Sidi Crossfire 2 SRS s vymeniteľnou podrážkou patria právom k tým najlepším na svete. Najnovšie technologické riešenia pre zvýšenie bezpečnosti a neskutočná kvalita výroby je denne testovaná a zaťažovaná najlepšími svetovými jazdcami.

Špecifikácia:

 • Materiál: kvalitná plnolíca koža doplnená syntetickou kožou LORICA pre väčšiu flexibilitu s mnohými plastovými chráničmi
 • Anatomicky tvarovaný a vymeniteľný chránič holene z termoplastu 
 • Pevná a vzdušná podšívka Cambrelle s ochrannou teflónovou sieťovinou zamedzujúca potenie
 • Anatomicky tvarovaná a polstrovaná kompozitná vložka vytvaruje topánku presne pre pohodlie Vašej nohy 
 • Neobsahujú vnútornú topánočku z dôvodu zachovania čo možno najväčšieho citu v nohe 
 • Ľahko vymeniteľná podrážka vyrobená z protišmykovej prírodnej gumy vystuženej nylonom (možná výmena za podrážku supermoto) 
 • Špička topánky s plastovým chráničom prstov doplnená kovovou špicou podrážky 
 • Ohybný kĺb DUAL FLEX SYSTEM zabezpečuje prirodzený pohyb pri zachovaní maximálnej bezpečnosti
 • Patentované mikropracky CAM-LOCK s pamäťou
 • Nastaviteľný CALF SYSTEM umožňuje každému jazdcovi nastavenie presného priemeru lýtka svoje nohy 
 • Komplexná TPU ochrana nohy
 • Odnímateľná podpora klenby
 • Anatomicky tvarovaná päta špeciálne vyvinutá proti vyvrtnutiu členku
 • Vymeniteľný PU chránič so špeciálnou ohňovzdornú gumou chrániacou nohu pred spálením o výfuk
 • Vymeniteľný chránič na vnútornej strane topánky z nylonu zamedzujúci poškodeniu pri skĺznutí štartovacej páky
 • Celá horná časť topánky je plne odmontovateľná a vymeniteľná pomocou skrutiek, nie je tu žiadne šitie 
 • Všetky časti topánky (na skrutky) vymeniteľné
 • CE certifikácia

Lorica ® - je kompozitný materiál pozostávajúci z veľmi jemných mikro vlákien. Každé z nich je tenšie než jedna tisícina hrúbky hodvábu. Pri výrobe sa pridáva špeciálna živica, takže tieto vlákna sú ako prírodná koža, avšak s lepšou pevnosťou, jemnejšie textúrou, menšiu váhu a lepšou ochranou proti vlhkosti. Materiál Lorica je tiež vysoko odolný proti oderu. Jeho veľmi dobrú priedušnosť zabezpečujú viac ako tri milióny pórov na štvorcový centimeter. V SIDI Vortice sa ľahko udržujú, nemajú škvrny a nemôžu sa poškriabať. Majú nízku hmotnosť a ponúkajú väčšiu flexibilitu ako závodná kožená obuv.

Dual Flex systém - umožňuje ľahký pohyb dopredu a dozadu ale je zároveň extrémne pevný pri pohybe zo strany na stranu a tým dáva jazdcovi najväčšiu možnú ochranu členku pri zachovaní dlhotrvajúceho pohodlia. Tento systém zaisťujú čapy, ktoré spájajú hornú a dolnú časť topánky a zaisťujú tak pohyblivosť a viac prirodzenú a správnu pozíciu nohy. Toto technické vylepšenie bolo vytvorené pre ešte viac pohyblivosti a presné prispôsobenie sa nohám. Jazdci tak môžu podľa potreby ľahšie dopnúť lýtkovú časť a docieliť tak zvýšeného pohodlia.

Micro Adjustable Buckles - využíva k zapnutiu štyroch novo vyvinutých a patentovaných praciek s retenčnou pamäťou, tzn. že si pamätajú, na ktorom mieste boli naposledy použité. Všetky páčky, nastavovacie pruhy aj držiaky nastavovacích pruhov sú jednoducho vymeniteľné. Všetky štyri páčky pracujú nezávisle na sebe a tento systém umožňuje ľahké prispôsobenie topánok všetkým individuálnym jazdcom. Dva spodné držiaky nastavovacích pruhov sú uspôsobené pre ľahšie zapnutie a navyše je tu pridaný spojler, ktorý chráni dolnú páčku pred nárazmi kameňov a pred špinou.

Cambrelle - je špeciálna podšívka s ochrannou teflónovou sieťovinou je tvorená obzvlášť polyamidovou štruktúrou, ktorá zaručuje rýchly stupeň schnutia v prípade dažďa alebo pri potení. Teflónové otvory na zadnej časti lýtka dovoľujú odvádzať veľmi rýchlo vlhkosť preč aj počas používania. Zabraňuje vzniku plesní a predlžuje tak životnosť obuvi.

Môžeme Vám poradiť?

Pokiaľ ste nenašli všetky informácie v popise produktu, neváhajte nás kontaktovať. Radi Vám pomôžeme s výberom.

História firmy SIDI

Špecializovaný výrobca obuvi

Obrázek z hitorie firmy SIDI

Firma SIDI bola založená v roku 1960 ako dielňa na výrobu turistickej obuvi. V roku 1970 sa SIDI začína špecializovať na cyklistickú obuv a obuv určenú pre terénnych a cestných motocyklistov.

Dino Signori, zakladateľ SIDI, spojil vášeň pre cyklistiku s viac než 50 tokmi skúseností s výrobou a vývojom športovej obuvi. 

Vďaka tejto vášni a hlbokej intuitívnej znalosti obchodu sa SIDI stala lídrom na trhu v oblasti produkcie cyklistických a motocyklových topánok. Po piatich rokoch jedinečnej vyváženosti tradície a inovácie, štýlu a pohodlia si športová obuv SIDI vybudovala výnimočné miesto v obore.

Silné prepojenie medzi spoločnosťou a jej zakladateľom sa odráža na logu značky SIDI, ktoré vzniklo spojením iniciálov Dina Signori. V roku 1974 bol k logu SIDI pridaný symbol "víru", ktorý prezentuje silu a dynamiku. 

Logo SIDI tak dostalo podobu, ktorú dnes všetci dobre poznáme. Z pôvodne jednoduchého loga sa obchodná značka SIDI stala jednou z najvýraznejších a najznámejších značiek v obore.

 

POSLANIE
Tradície, hodnoty a zodpovednosť v kombinácií s efektívnou medzinárodnou distribučnou sieťou, robí zo SIDI spoločnosť globálneho významu. Pre jej zaručenú kvalitu sa milióny športovcov rozhodlo pre obuv SIDI.

Od roku 1960 prevádza SIDI výskum a vývoj obuvi tak, aby bola dosiahnutá vysoká spoľahlivosť a maximálny komfort.  

Kombináciu inovácie s polstoročnou skúsenosťou; značka SIDI vyvoláva nadšenie za hranicami firmy samotnej.

Z rovnakej kategórie

Novinky na e-mail

Chcete dostávať aktuálne informácie o zľavách, akciach a výhodach na Váš e-mail? Stačí len vyplniť svoj e-mail.

Kontakty

Telefon: +420 725 917 903
E-mail: eshop@bonmoto.sk

Otváracia doba
Po-Pá: 9:00 - 19:00
So: 8:00 - 16:00

Aby sme Vám mohli web lepšie prispôsobiť, ukladáme súbory cookies. Používaním webu s tým súhlasíte. Potrebujem viac informácií.
`