RAPIDE čistiaci prípravok LEATHER DRESSING 250ml

Značka: Rapide / Produkty od Rapide

Cena s DPH: 12,10 

Cena bez DPH: 10,00 

Vyberte veľkosť

Popis výrobku:

Rapide Leather Dressing účinne čistí, chráni a navracia lesk. Koža je priedušný prírodný materiál a vysoko kvalitný Rapide Leather Dressing bol vyvinutý špeciálne pre čistenie a výživu kožených výrobkov. Pravidelná údržba prípravkom udrží kožu pružnú, vodeodolnú a predĺži jej životnosť. Ochráni kožu proti praskaniu a plesniveniu a tým proti poškodeniu. Dôležitou vlastnosťou výrobku je aj ochrana ošetrenej kože proti nečistotám. Je vhodný aj na najjemnejšie kože, pretože neobsahuje žiadne chemikálie. Obsahuje iba prírodné detergenty a rôzne zmäkčujúce výživné oleje. Perfektný pre kožené oblečenie, čižmy, topánky, sedlá a ďalšie druhy kožených výrobkov ako sú tašky, opasky, rukavice, kožený nábytok, kožené autosedačky, atď.

Návod na použitie:

Pred použitím dôkladne pretrepte. Aplikujte prípravok čistou handričkou alebo hubkou, dobre votrite a nechajte chvíľu vsiaknuť. Potom vyleštite čistou a suchou handričkou až sa obnoví pôvodný lesk. Pravidelné používanie udržuje kožu krásnu, čistú a jemnú.

Chráňte pred mrazom, vždy najskôr vyskúšajte na malom kúsku materiálu. Nepoužívajte na semiš.

Uchovávajte mimo dosahu detí!

Môžeme Vám poradiť?

Pokiaľ ste nenašli všetky informácie v popise produktu, neváhajte nás kontaktovať. Radi Vám pomôžeme s výberom.

Počiatky nizozemskej firmy Rapide BV siahajú do roku 1897 a je to teda už viac než 120 rokov čo vyrába prípravky na starostlivosť o kožené výrobky a prípravky na starostlivosť o kone. V oblasti jazdeckého športu je meno Rapide veľmi známou a zavedenou značkou. Výrobný program spoločnosti sa sústavne inovuje a rozširuje, takže výrobky firmy Rapide BV majú dnes využitie aj v ostatných oblastiach športu, voľného času, domácnosti aj výroby.

Rapide BV reaguje na potreby trhu vo všetkých oblastiach svojho výrobného programu, ktorý je zameraný na prostriedky na starostlivosť o klasické prírodné materiály a nové funkčné materiály, ktoré potrebujú špeciálnu a kvalitnú starostlivosť, a na prostriedky na starostlivosť o koňa, výživu a pamlsky pre kone. Odlišuje sa hlavne vysokou kvalitou a vhodným balením, ktoré sa stalo obľúbené a známe po celom svete. Spoločnosť rovnako garantuje, že kvalita produktov je pod neustálou kontrolou a podlieha pravidelnému testovaniu.

Z rovnakej kategórie

Novinky na e-mail

Chcete dostávať aktuálne informácie o zľavách, akciach a výhodach na Váš e-mail? Stačí len vyplniť svoj e-mail.

Kontakty

Telefon: +421 949 547 650
E-mail: eshop@bonmoto.sk

Otváracia doba
Po-Pá: 9:00 - 19:00
So: 9:00 - 14:00

Aby sme Vám mohli web lepšie prispôsobiť, ukladáme súbory cookies. Používaním webu s tým súhlasíte. Potrebujem viac informácií.