REVIT bunda ALBRIGHT black

Výpredaj -25%

Značka: REV´IT! / Produkty od REV´IT!

Pôvodná cena: 506,50 

Akčná cena s DPH: 379,90 

Cena bez DPH: 313,97 

Vyberte veľkosť

46 už nedostupné
48 už nedostupné
50 skladom
52 skladom
54 už nedostupné
56 už nedostupné
58 už nedostupné

Potřebuješ poradit?
Přeměříme s tebou velikosti a uděláme cenu na míru.

Volejte každý den od 9 - 21h

Nech nám zprávu a ozveme se

Pánska kožená bunda

Vonkajšia vrstva bundy je vyrobená z drsnej byvolej kože, ktorá má špeciálnu zrnitú štruktúru. Špeciálna úprava materiálu poskytuje väčšiu osobnosť bundy. Tmavšia povrchová úprava dáva bunde okamžitý retro vzhľad. S prirodzenými vlastnosťami tejto kože bude bunda stále vláčna, s extrémne vysokou úrovňou odolnosti proti odreniu. Pridaním extémne tenkých SEESMART chráničov lakťov a ramien s bezpečnostým prešitým je bude 100% pripravená. Krátke spojenie zipsu umožňuje pripojiť k REVIT nohaviciam s použitým bezpečnostného pásu. Odnímateľná tepelná vložka umožňuje jazdu v chladnejších podmienkach. Bundu je tiež možné vylepšiť inštaláciou SEESOFT CE-level 2 chrániču chrbta.

  • Materiál: robustná byvolia koža
  • Zloženie: 100% koža, podšívka: 100% polyester, termo vložka: 100% polyester
  • Chrániče: SEESMART™ CE Level 1 protection ramien a lakťov, pripravené pre SEESOFT™ CE-level 2 chrbtový protector insert - typ RV
  • Odopínacia teplá vložka 
  • Bezpečnostné šitie
  • Sťahovacia pracka v páse, na rukávoch zips
  • Krátke spojenie na zips s nohavicami
  • Vonkajšie vrecká na zips, vnútorné vrecká, vrecko na dokumenty 
  • Farba: čierna

Môžeme Vám poradiť?

Pokiaľ ste nenašli všetky informácie v popise produktu, neváhajte nás kontaktovať. Radi Vám pomôžeme s výberom.

Z pohľadu niekoho, kto nemusí byť motocyklový nadšenec, sa može zdať REV!T ako spoločnosť, ktorá vyrába oblečenie na motorku. Aj keď to nie je pravda, je toho mnoho viac, než sa na prvý pohľad môže zdať.
Produkovať inovatívne a dobre navrhnuté motocyklové oblečenie je len jedna odpoveď na otázku "Čo budeme robiť?". Pre nás je oveľa dôležitejšia otázka "Prečo robíme to, čo robíme?" Odpoveď na túto otázku je jasná a rezonuje cez všetko to, čo robíme: chceme inšpirovať ľudí k jazde. Naše výrobky slúžia nielen účelom, ale sú určené pre vás, ktorí chcú zažiť svoju vášeň naplno. 

Ak chcete byť inšpirujúci, a to nielen tým, že poskytujete produkty, ale tiež ako spoločnosť, musíte zažiť sami sebe, čo chcete, aby ostatní cítili. To je dôvod, prečo je naša spoločnosť postavená na vysoko kvalifikovaných a rovnako nadšených ľuďoch, ktorí na to kladú dôraz v nespočetných hodinách výskumu a vývoja, takže si môžete svoju vášeň užiť tak, ako chcete. Nech už je to o stanovení najlepšieho osobného času na trati, brázdenie ulicami ako cestovateľ, či prechádzanie ulicami vášho obľúbeného mesta zatiaľ čo ciete, že ste riadne chránení. To je našim cieľom - poskytnúť vám produkt, ktorý vám umožní nasledovať svoje sny na dvoch kolesách. To je dôvod, prečo sme v roku 1995 založili túto značku a to je to, čo nás stále posúva ďalej ešte aj dnes. 

1995 – ako to všetko začalo
V roku 1995 sa Ivan Vos rozhodol, že je sprývny čas založiť svoju vlastnú značku. Začal rozvíjať svoju prvý kolekciu s myšlienkou, ktorá znie dodnes: vytvoriť ochrannú motocyklovú výbavu, v ktorej budete vyzerať dobre na motorke aj mimo nej. Kvalita a cenová trieda je kľúčovou prioritou od samého začiatku. Značka začínala s kvalitou svojich výrobkou ako stredná cenová trieda, postupne sa svojou kvalitou prepracovala až na prémiovú cenovú triedu.

2000 – nové milénium, nová éra
Začiatok nového tisícročia znamenal novú éru pre REV'IT!. Aktivity boli zamerané na špecializovaných návrhoch, vývoji a podpore všetkých produktov. V roku 2000 REV'IT! predstavil ENGINEERED SKIN® koncepciu designu; revolučnú novú metódu pre 3D inžinierstvo produktu. To umožnilo presunúť šitie (švy) do oblasti s nižším rizikom nárazu. Výsledkom bola výrazne vyššia úroveň ochrany a produkty s naozaj jedinečným vzhľadom. To bolo pre značku veľmi významné na motocyklovom odevnom priemysle.

2002 – prekročiť rybník a urobiť bod
Spojené štáty, trh, kde len tie najsilnejšie produkty môžu prežiť. S touto znalosťou spoločnosť predstavila svoje prvé produkty v Spojených štátoch - s úspechom. Zdôraznila víziu vývoja výrobkov s ich silnými základnými hodnotami v mysli. Ozajstní motocyklový nadšenci okamžite oceňujú jasný účel, ak ide o naše produkty a integritu nášho zákazníckeho kontaktu. Úspech nášho prístupu na americkom a kanadskom trhu nám dal ďalšiu podporu dôvery, ak ide o úspech našej značky mimo Európu.

2006 - Štít ako koruna
Až do roku 2006 ste mohli REV'IT! poznať podľa pôvodného loga; abstraktný dojem motocyklistu pri pohľade zhora. Do tejto doby sa naša značka vyvinula do niečoho, čo stelesňuje omnoho via, než len uspokojenie základných potrieb pre motocyklistov. REV'IT! bol touto dobou uznávaný pre vnútorné hodnoty svojich výrobkov a určujúcich chatakteristík, ako sú inovatívne, dobre navrhnuté produkty s dôrazom na výkon. Stelesnili sme tieto tri prvky do niečoho skutočne rozpoznateľného, do nového loga. Dňa 1. septembra 2006 sme vytvorili nové logo "ŠTÍT" štýl a autenticita, ktorú budeme sami hrdo nosiť v budúcich rokoch. 

2008 - Krôčky až k MOTO GP
K pochopeniu, z čoho je ozajstný pretekársky oblek vyrobený, sa musí ísť pretekať. To sme urobili predtým, než sme začali vyrábať kožené kombinézy v roku 1997, takže sme vedeli, že v našom pokračujúcom vývoji príde deň, ktorý potrebujeme ku vstupu na MotoGP. 
Ten deň prišiel v roku 2008, pri zahájení našej silnej kolekcie jar-leto, ktorá bola opäť významným krokom vpred. Našim cieľom bolo podporiť prvotriednych jazdcov, sľúbiť všetkým športovým jazdcom po celom svete, že naše výrobky splnia ich vysoké očakávania. Koniec koncov, ak výrobok vyhovuje pretekárom MotoGP a zároveň presahuje ich očakávania, môžeme zaručiť, že bude dosť dobrý pre akýchkoľvek iných športových jazdcov, od profesionálov po amatérov.

2009 - GORE-TEX®
Prišli sme na trh s mnohými kreatívnymi a technickými nápadmi riešení, ktoré nás odlišujú od konkurencie. Vďaka tomuto štýlu práce si nás všimli niektoré z najväčších mien v priemysli, ku ktorým GORE-TEX určite patrí.
Keď si nás pozvali porozprávať sa o myšlienky licencovania REV'IT! a využití ich technológie GORE, jasne sme im naznačili náš plán, ako by sme začlenili ich technológiu do našich produktov. V februári 2009 sme podpísali oficiálne licenčné zmluvy pre odevy a rukavice. Kombinovanie technológií GORE s naším Engineered Skin® designem nám umožnilo ďalej zlepšiť výkonnosť našich výrobkov a pomohlo nám nastaviť nový štandard v oblasti bezpečnosti, štýlu a funkčnosti.

2010 - Ceny RED DOT design
Nemecká RED DOT je jedným z najvyhľadávanejších ocenení vo svete designu a vývoja produktov. Netreba dodávať, že sme boli pyšní, keď náš 3D navrhovaný model závodných rukavíc Jerez získal ocenenie v roku 2010. Rukavice boli navyše podrobené skúške v najnáročnejších podmienkach vo vysokej rýchlosti Moto GP.

2011 - Vitajte na palube: TRYONIC
Jednou z kľúčových funkcií motocyklového vybavenia je ochrana. To je dôvod, prečo sa v roku 2011 REV'IT! spojil s TRYONIC. Talianska značka sa špecializuje na vysokú ochranu, ktorá patrí medzi špičku na svetovou trhu. To nám umožnilo ďalej rozšíriť našu víziu a vytvoriť vysoko výkonný motocyklový prevodový stupeň, opierajúci sa o dlhú históriu ochrany, špecifické skúsenosti a doplnkové produkty. Získanie TRYONIC je v súlade s našimi ambíciami stať sa prednou svetovou značkou športových bezpečnostných produktov.

2012 - Prispôsobenie technológie
Rok 2012 sme zahájili prvú kolekciu s prispôsobením technológie, skladajúcim sa z položiek účelových pre mestskú motocyklistiku a zároveň veľmi módnymi prvkami. "Post Heritage" stelesňuje kolekciu, ktorá je stvorená pre vášnivých, retro orientovaných jazdcov. "Constructed" sa skladá z produktov, ktoré odrážajú skôr štýl jazdca v móde než jazdcov štýl motocyklov. "Essentials" je kolekcia, ktorá bola vyvinutá pre módny štýl jazdca mestského štýlu, ktorý vlastní skúter alebo motocykel a chce byť neviditeľne chránený behom jazdy.

2012 - VCS AQUADEFENSE patent
Ďalšou inováciou končí problém, ktorý obťažuje motocyklistov po celé desaťročia a to meniace sa poveternostné podmienky. VCS | aquadefence (EU patent EP 2574249, US patent US 20130081192A1) je prvý úspečný systém, vďaka ktorému je možné zmeniť akýkoľvek odev z plne ventilačného do 100% vodotesného behom niekoľkých sekúnd - počas jazdy!

2012 – Ducati od REV'IT!
Aj keď bolo Ducati založené takmer sedemdesiat rokov pred našou značkou, zdieľame vzájomnú vášeň pre design, štýl a výkon. Tieto spoločné dôvody viedli ku spolupráci a novej kolekcii Ducati Strada REV'IT! Celá táto kolekcia je k dispozícií celosvetovo v sieti predajcov Ducati. 

2013 – PWR chrániče
Medzitým čo bol kožený materiál mnoho rokov voľbou pre odolnosť proti oderu, REV'IT! šokoval priemysel, keď ukázal kombináciu džínoviny Cordura® s vlastnými vyvinutými PWR chráničmi, ktoré prekonali odolnosť proti oderu koženého materiálu. PWR chránič prispieva k filozofii našich produktov s prispôsobenou technológiou, ktoré sú určené pre vás, ktorí chcete vyzerať módne a byť pri tom chránení. 

2014 - Yamaha od REV'IT!
V roku 2014 REV'IT! a Yamaha zahájili spoluprácu výrobou ochranného odevu pre americký trh. Našou vzájomnou ambíciou je vytvoriť vysoko kvalitné, dobre navrhnuté produkty, ktoré vyhovujú požiadavkám jazdcov. Výrobky sú k dispozícií prostredníctvom sieti predajcov Yamaha USA.

2015 - Druhé ocenenie v RED DOT
V roku 2015 sme získali ocenenie pre našu SEEFLEX rodinu chráničov. Tieto výrovky sú v súlade s najvyššou úrovňou ochrany CE-level 2. To znovu ukazuje, koľko pozornosti ide do návrhu všetkého, čo robíme, a to aj v produkte, ktorý by mal byť neviditeľný a zároveň funkčný.

2015 - stať sa majstrom sveta
Veľká časť našej prítomnosti v najprestížnejších závodných triedach na celom svete rozvíja náš postoj aj konkurencieschopnosť. Rok 2015 bol náš najkonkurencieschopnejší rok, čo sme vstúpili na svetovú závodnú scénu MotoGP v roku 2008.

Tento rok bol naplnený víťazstvami a na stupňoch víťazov prakticky vo všetkých trieda sme boli aktívny. Napríklad v MotoGP, Moto2, Moto3 a World Supersport. Klenot v našej korune je prvý jazdec REC'IT! majster sveta Kenan Sofuoglu.

Novinky na e-mail

Chcete dostávať aktuálne informácie o zľavách, akciach a výhodach na Váš e-mail? Stačí len vyplniť svoj e-mail.

Kontakty

Telefon: +420 725 917 903
E-mail: eshop@bonmoto.sk

Otváracia doba
Po-Pá: 9:00 - 19:00
So: 8:00 - 16:00

Aby sme Vám mohli web lepšie prispôsobiť, ukladáme súbory cookies. Používaním webu s tým súhlasíte. Potrebujem viac informácií.
`